Ъглов диван Студио Деко П-образен е изработен със стабилна и надеждна основа, а за Вашия комфорт и по-голямо удобство се грижат зиг-заг пружините в седалната част.
Както механизмите за подматрака, така и тези за двете ракли са с изключително качество и гарантират дългогодишната им употреба без затруднения.
За изработката на модела може да се избира от богат каталог с дамаски и кожи, които позволяват на ъглов диван " Студио Деко" да се впише в интериора на всеки дом или офис, а гърбът на модела е тапициран със същата дамаска, като лицевата част и това позволява да бъде позициониран където пожелаете.
Дамаската Ranger и Mozart,оскъпяват изделието с 15%.
*Комфорт: зиг-заг пружини
*Функция сън: ДА, лицев подматрак
*Ракла: ДА х2
*Лицев гръб: ДА
размер: 2890/1480/830
седална височина: 480
спална площ: 1350 /2580 седална дълбочина: 740
*Универсален ъгъл
При липса на наличност или индивидуална клиентска поръчка с избор на дамаски, моделът може да бъде изработен за 30-40 работни дни.